Pozantı Belediye Başkanı Ali Avan’dan Ramazan Bayramı Mesajı

Pozantı Belediye Başkanı Ali Avan, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Birlik ve beraberliğin önemini vurgulayan Başkan Avan; “Birlik ve beraberlik ayı olan Ramazan Bayramı'na bir kez daha erişmenin huzuru ve mutluluğu içerisindeyiz. Bu mübarek bayramın, hemşehrilerimiz ve tüm İslam âlemi için sevgi, barış ve hayırlara vesile olmasını dilerim.

Ramazan ayı boyunca tuttuğumuz oruçlar, yaptığımız dualar ve verdiğimiz sadakalar ile manevi bir arınma yaşadık. Bu bayram vesilesiyle birbirimizi ziyaret ederek, dargınlıklarımızı ve kırgınlıklarımızı bir kenara bırakmalı, sevgi ve saygıyla kucaklaşmalıyız.

 

Bayramlar, birbirimizi sevmenin, saygı duymanın ve hoşgörüyle yaklaşmanın önemini hatırlatan özel günlerdir. Bu vesileyle, hemşehrilerimizden bayramın ruhuna yakışır şekilde davranmalarını ve bu mübarek günleri sevgi ve saygı çerçevesinde geçirmelerini rica ediyorum.

 

Bu duygu ve düşüncelerle, başta Pozantılı hemşehrilerim olmak üzere tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı'nı kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.” dedi.

Asrın felaketinde dram üstüne dram yaşadı, yine de umudunu kaybetmedi Asrın felaketinde dram üstüne dram yaşadı, yine de umudunu kaybetmedi

 

 

Editör: Haber Merkezi