Kepez Belediyesi, Yasin Naci Ağaroğlu Eğitim Merkezi’nde YKS sınavına hazırlanan üniversite adayı öğrencilere moral motivasyon pikniği düzenledi. Öğrenciler, sınav öncesi moral depoladı.

Polisten kurban pazarında sahte para ve dolandırıcılık uyarısı Polisten kurban pazarında sahte para ve dolandırıcılık uyarısı

Kepez Belediyesi bünyesinde hizmet veren Yasin Naci Ağaroğlu Eğitim Merkezi, her yıl düzenlediği YKS hazırlık kursları ile yüzlerce öğrenciye üniversite kapılarını aralıyor. Yıl boyunca Yasin Naci Ağaroğlu Eğitim Merkezi’ndeki destek eğitim kursları ile YKS’ye hazırlanan öğrenciler için moral pikniği düzenledi. Sınav stresini azaltmak ve moral desteği sağlamak için gerçekleştirilen etkinlik, öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılandı. Piknik boyunca öğrenciler, coşkulu anlar yaşadı. Halay çekerek eğlenen gençler, düzenlenen müzik dinletisi ile keyifli vakit geçirdi. Etkinlikte, sınav öncesi moral depolayan öğrenciler, arkadaşlarıyla güzel bir gün geçirmenin keyfini yaşadı.

Öğrenciler moral depoladı

Kepez Belediyesi Başkan Yardımcısı Evrim Yalçın da, Yasin Naci Ağaroğlu Eğitim Merkezi’nin moral pikniğine katılarak, öğrencilerin heyecanına ortak oldu. 8-9 Haziran da gerçekleştirilecek TYT ve AYT sınavlarında öğrencilere başarılar dileyen Başkan Yardımcısı Yalçın, “Burada öğrencilerimizin bütün yıl boyunca verdikleri emeklerin bir sonucu olarak, sınav öncesinde streslerini atmaları ve sınava daha rahat girmeleri için arkadaşlarımız tarafından güzel bir organizasyon düzenlendi. Hem müzik, hem eğlence, hem de temiz havadan yararlanarak sınava moral depolayarak girmelerini istedik“ dedi.

Kaynak: iha