Avcı : Atatürk istiklal ve istikbal demektir!

Milliyetçi Hareket Partisi  MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı Milletimiz mazlum toplumlar ve vicdan sahibi her insanımız aziz Atatürke müteşekkirdir. dedi.

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcıdan 10 Kasım mesajı

Atatürk istiklal ve istikbal demektir

Atatürk milletimizin kutup yıldızı

ATATÜRKÜN VEFATININ 81. YIL DÖNÜMÜ

Gazi Mustafa Kemal Atatürkün vefatının 81. Yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayımlayan MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı Cumhuriyetimizin kurucusu milletimizin kutup yıldızı Gazi Mustafa Kemal Atatürkü saygıyla yad ediyoruz. Aziz Atatürk büyük bir komutan üstün meziyetleri olan bir devlet ve siyaset adamı olarak Türk milletinin kalbinde taht kurmuştur. ifadesini kullandı.

HER İNSANIMIZ ATATÜRKE MÜTEŞEKKİRDİR

Avcı şöyle devam etti Atatürk bağrından çıktığı aziz ve asil milletine samimiyetle inanmış bir yürek vatanına sevdalı fazilet timsali bir şahsiyettir. Atatürk istiklal ve istikbal demektir. Atatürk umut olmuş milleti kavramış ufuk olmuş geleceği kurgulamış güç olmuş vatanı kurtarmış ülkü olmuş Cumhuriyeti kurmuştur. O sadece Türk milletine değil tüm mazlum milletlere de rehber olmuştur. Milletimiz mazlum toplumlar ve vicdan sahibi her insanımız aziz Atatürke müteşekkirdir.

TÜRKİYE CUMHURİYETİ İLELEBET PAYİDAR KALACAKTIR

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı Bu duygu ve düşüncelerle Gazi Mustafa Kemal Atatürkü aziz şehitlerimizi devletimizin kurucu kahramanlarını kurtuluşumuzun mümtaz neferlerini rahmet minnet şükran hislerimle anıyorum. Ruhları şad olsun. Naçiz bedenlerin gelip geçici olduğu şu fani dünyada Yüce Allahın izni ve yardımıyla Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır. Ne Mutlu Türküm diyene dedi.

--

MHP Adana İl Basın Bürosu 322 4581882

NOT: Bu gönderiyi istenmeyen ileti-spam olarak değerlendiriyorsanız lütfen tarafımıza e-posta yoluyla bildiriniz.

10 Kasım 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Lider Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Lider Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Adana Markaları

Lider Gazetesi, Adana ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (532) 328 12 89
Reklam bilgi