“Çukurova’dan esenrüzgar Türkiye’yi ayağa kaldırdı”

Cumhuriyet Halk Partisi CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya Çukurova Belediyesini ziyaretinde Başkan Soner Çetini başarılı çalışmalarından dolayı kutladı.

Haber albümü için resme tıklayın

ÇUKUROVADAN ESEN RÜZGAR TÜRKIYEYI AYAĞA KALDIRDI

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI YILDIRIM KAYA 31 MART YEREL SEÇIMLERINDE ÇUKUROVADAN ESEN ILIK RÜZGARIN ADANAYI ORADAN DA TÜM TÜRKIYEYI AYAĞA KALDIRDIĞINI BELIRTEREK SEÇIMLERDE ELDE ETTIĞI BAŞARI VE ADANA BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESININ KAZANILMASINDAKI KATKILARINDAN DOLAYI BAŞKAN SONER ÇETINE TEŞEKKÜR ETTI.

Cumhuriyet Halk Partisi CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya Çukurova Belediyesini ziyaretinde Başkan Soner Çetini başarılı çalışmalarından dolayı kutladı.

31 Martta Çukurovadan esen ılık rüzgarlar Adanayı oradan da tüm Türkiyeyi ayağa kaldırdı ifadesini kullanan Yıldırım Kaya Adana Büyükşehir Belediyesini kazandık. Bu domino etkisi yaptı ve CHP Mersin ile Antalyayı da aldı. Bunda sizlerin büyük katkısı var. Ankarada Çankaya İzmirde Karşıyaka ne ise Adanada Çukurova odur. Başarılı bir dönem geçirdiniz. İkinci dönemde daha başarılı olacağınıza inanıyorum. Sizlerin başarısı Adanada Büyükşehir Belediyesini kazanmamızı sağladı dedi.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin de 5 yıl boyunca büyük emek verdiklerini anlattı. Ekip arkadaşlarımızla birlikte büyük projelere imza attık şeklinde konuşan Başkan Soner Çetin şunları söyledi:

HER KESİME HİZMET GÖTÜRÜYORUZ

Biz 5 yıl boyunca tüm kesimlere eşit ve adaletli hizmet götürdük. Kimseyi ötekileştirmedik. Genel Başkanımızın bize söylediği gibi herkesin başkanı olduk. 5 yıl içinde çocukları düşündük 8 semt kreşi açtık yaşlıları düşündük 13 emekli dinlenme evi yaptık kadınları düşündük Atatürk Kadın Yaşam Köyü ile Kadın Sohbet ve Dayanışma evi kurduk. Çukurovadaki 212 parkın 108ini son 5 yıllık dönemde biz yaptık. Zeydan Karalar Seyhan Belediye Başkanıyken birlikte tüm ilçelere hizmet götürdük. Adananın her ilçesinde Çukurova ve Seyhanın hizmetlerini görürsünüz. Bu anlayış seçimde bize başarıyı getirdi. Birlikte el ele örgütümüzle kadın ve gençlik kollarımızla milletvekillerimizle çalıştık 25 yıl sonra CHP Adanada Büyükşehir Belediyesini aldı.

BAHANE YOK BAŞARILI OLMAK ZORUNDAYIZ

Artık bahane kalmadığını ve başarılı işler yapmak zorunda olduklarını belirten Başkan Soner Çetin yerel yönetimlerinin başarısının CHPye genel iktidarı getireceğini kaydetti.

Başkan Soner Çetin 31 Martta Çukurovada yüzde 60a yakın oy oranı yakaladıklarını açıkladı ve Türkiyede oy oranını en çok artıran 3üncü belediye başkanı olduğunu vurguladı.

CHP Genel Başkanı Yıldırım Kayanın Soner Çetini ziyaretine Adana Milletvekili Burhanettin Bulut Adana İl Başkanı Mehmet Çelebi Çukurova İlçe Başkanı Remzi Ümit Atay ve parti yöneticileri de katıldı.

22 Eylül 2019 Adana- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Lider Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Lider Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Adana Markaları

Lider Gazetesi, Adana ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (532) 328 12 89
Reklam bilgi