Başkan Avcı: Ülkü Ocaklarıyla gurur duyuyoruz!

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcıyı ziyaret eden Adana Ülkü Ocakları Başkanı Emin Canlı başta gençlik olmak üzere toplumun tamamına hitap eden hepsi birbirinden değerli faaliyetler hakkında bilgi verdi.

+4
Haber albümü için resme tıklayın

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcıyı ziyaret eden Adana Ülkü Ocakları Başkanı Emin Canlı başta gençlik olmak üzere toplumun tamamına hitap eden hepsi birbirinden değerli faaliyetler hakkında bilgi verdi.

Başkan Avcı Eğitim kültür ve sanattan spora her alandaki faaliyetleriyle toplumun tamamına hitap eden yeşil ve temiz çevreye hayvan haklarına duyarlı çalışmalarıyla dikkat çeken Ülkü Ocaklarıyla gurur duyuyoruz. dedi.

Ülkü Ocaklarıyla

Gurur duyuyoruz

ADANA Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı ilköğretim ortaöğretim ile üniversite çağındaki tüm çocuklar ve gençler başta olmak üzere bütün topluma hitap eden eğitim ve kültürel faaliyetlerle Türkiyenin geleceğine yönelik muhteşem katkılar sunuyor.

MİLLİ ŞUURU ZİRVEDE BİR GENÇLİK

Adana Ülkü Ocakları Başkanı Emin Canlı MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcıya ziyarette bulunurken yayımlanan bazı dergi ve kitapları hediye etti yapılan çalışmalar hakkında ise bilgi verdi. Canlı Ülkü Ocakları olarak misyonumuz Türk Milletinin bekasını temin maksadıyla milli şuuru zirvede bir gençlik yetiştirmektir. Bunun için okullarda verilen derslerin yanında ayrıca milli tarih strateji ekonomi edebiyat ve kültürel alanlarda çeşitli eğitim faaliyetleri sunuyoruz. İllerden ilçelere kadar tiyatro oyunları sahneliyor sportif yarışmalarla gençlerimizin kaynaşması kucaklaşması için çalışmalar yapıyoruz. diye konuştu.

TİYATRODAN AKADEMİYE

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı da Çalışmalarınızı yakından takip ediyoruz. Örneğin bugünlerde Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Sinan Ateşin talimatlarıyla kültürel faaliyetler kapsamında ilçelerimizde sahnelediğiniz Vatan Yahut Silistre adlı tiyatro oyunu büyük ilgi görüyor. Kutadgu Biligin yazılışının 950. yıl dönümü münasebeti ile Yusuf Has Hacip Akademisi adlı eğitim programı da milli şuurun milli kimliğin inşası bakımından muhteşem çalışmalar. ifadesini kullandı.

ÇOCUKLAR İÇİN NUTUK ÇOCUKLAR İÇİN KUTADGU BİLİG

Başkan Avcı devamla şunları söyledi:

Aynı şekilde Adana Ülkü Ocakları merkez binamızda Fırat Yılmaz Çakıroğlu Okuma Salonunun kurulması da. Sesli eğitim materyalleri Çocuklar için Nutuk Çocuklar için Kutadgu Bilig eserleri de diğer çalışmalar gibi kutlu bir amaca hizmet ediyor. Sokak hayvanlarının susuz bırakılmaması için yaptığınız faaliyetler özellikle bu sıcak günlerde çok isabetli. Özetle eğitim kültür ve sanattan spora her alandaki faaliyetleriyle toplumun tamamına hitap eden yeşil ve temiz çevreye hayvan haklarına duyarlı çalışmalarıyla dikkat çeken Ülkü Ocaklarıyla gurur duyuyoruz. Çalışmalarınızdan ötürü sizleri tebrik ediyor başarılar diliyoruz.

07 Ağustos 2019 Adana- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Lider Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Lider Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Adana Markaları

Lider Gazetesi, Adana ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (532) 328 12 89
Reklam bilgi