MHP'li Varlı"15 Temmuz ve Liderimiz Bahçeli'nin çağrısı

15 Temmuz gecesi gerçekleşen karanlık işgal girişiminin akamete uğraması da MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin duruşuyla alakalıdır.

MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü ile ilgili mesaj yayınladı.

Muharrem Varlı , mesajında, “Binlerce yıldır, vatanı ve mukaddesatı için her türlü fedakârlığı gösteren milletimiz, kutsal saydığımız Mehmetçiğimizin üniformalarının arkasına saklanan hainlere 15 Temmuz gecesi iman dolu göğsünü siper ederek karşı durmuş, kendisine sıkılan kurşuna, topa, tüfeğe bedenini siper ederek geçit vermemiştir. Tepeden tırnağa vatan sevgisiyle dolu olan necip milletimiz o gece Malazgirt Ruhuyla, Plevne Ruhuyla, Çanakkale Ruhuyla, Kut’ül Amare Ruhuyla, Kurtuluş Savaşı Ruhuyla, Fırat Kalkanı Ruhuyla, Gazi Osman Paşa gibi, Nene Hatun gibi, Şahin Bey gibi, Hasan Tahsin gibi, bu hainlerin ve onların destekçilerinin karşısına tereddüt etmeden çıkmış, geri adım atmadan bu hainlerin kalplerine ve onların destekçilerine korku salmış ve her türlü takdire şayan bir direniş göstermiştir. Türk Milletinin sahip olduğu bombalarla, Cumhurbaşkanımızı hedef alan, Türkiye Büyük Millet Meclisimizi, Emniyet Müdürlüğümüzü ve Özel Harekât Başkanlığımızı vuran, milletimizin üstüne şuursuzca kurşun yağdıranlar, aziz milletimizin direnişi karşısında tutunamamıştır. Milletimiz o karanlık geceyi hep birlikte aydınlık sabaha kavuşturmuştur. İnançlarımızı, değerlerimizi, birlik ve bütünlüğümüzü yok etmek isteyen bu alçaklar Türk adaleti karşısında en ağır şekilde hesap vermiştir ve de vermeye devam etmektedir.

İstanbul’un fethi nasıl gemileri karadan yüzdürecek ferasete bağlıysa, Kürşad İhtilali; “Çin’e karşı 40 kişiyle de olsa direnelim” diyen cesarete nasıl bağlıysa; 15 Temmuz gecesi gerçekleşen karanlık işgal girişiminin akamete uğraması da MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin duruşuyla alakalıdır.

Bu duvar; Türk milletinin inancı ve inadıydı. Bu güneşi hiç doğmayacak gibi karanlık ve umutsuz görünen gecede dahi milletimize inanç ve heyecan aşılayan şeylerin başında; şüphesiz Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin başından itibaren gösterdiği tavır gelmektedir.

Milliyetçi Hareket Parti’mizin Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin çok isabetli bir tanımla daha baştan teşhisini koyduğu üzere; milletçe karşı karşıya kaldığımız bu şeref yoksunu teşebbüs, özü itibariyle bir haçlı saldırısıdır. Haçı bozguna uğratacak yegâne çözüm ise hilâlin yani Türkiye’nin birliğidir. Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin çağrısı makes bulmuş ve başta Sayın Cumhurbaşkanı olmak üzere; pek çok isim Türkiye’nin ayağa kalkabilmesi meselesinde Genel Başkanımız Devlet Bey’in hakkını teslim etmiştir.

15 Temmuz 2019 Ankara- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Lider Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Lider Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Adana Markaları

Lider Gazetesi, Adana ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (532) 328 12 89
Reklam bilgi