Yumurtalık Belediye Başkanı Türkeş FİLİK 15 Temmuz Mesajı

Yumurtalık Belediye Başkanı Türkeş Filik 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Başkan Filik Mesajında şu ifadelere yer verdi.

15 Temmuz Yüce Milletimizin bağımsızlık ve demokrasi uğruna neler yapabileceğini tüm şer odaklarına bir kez daha gösterdiği gündür.

15 Temmuz kökü dışarıda olan kanı bozukların ve bunların sacayaklarının hain planlarının tarihin sayfalarına gömüldüğü gündür.

Dini sömürülerle devletimizin hemen hemen her kurumuna sızan fetö/pdy terör örgütü 15 Temmuz 2016 tarihinde bağımsızlık uğruna Aziz Milletimizin neler yapabileceğini görmezden gelerek Şanlı ordumuz içerisine sızdırdıkları teröristler eliyle demokrasimize ve milli egemenliğimize kast etmeye çalışmıştır. Bu kanı bozuk hainler onurunu ve insanlığını bir dolara satarak Tarihi şan ve şerefle dolu Türk Silahlı Kuvvetlerinin şerefli üniforması ve devletimizin silahı ile milletimize ateş edecek kadar alçalmış Gazi Meclisimizi bombalayacak kadar şerefsizleşmiştir.

Ancak Türk milletine Aşk ve sadakatle bağlı Türk Silahlı Kuvvetleri personelimiz ile Emniyet birimlerimiz ve bağımsızlık uğruna gözlerini kırpmadan silahların tankların önüne atlayan aziz milletimiz her karışı şehit kanı ille sulanmış aziz vatanımızın üç beş çapulcuya bırakılmayacağını ve Türkiye Cumhuriyeti Devletinin ilelebet var olacağını bir kez daha tüm dünyaya ve şer odaklarına karşı haykırmıştır.

Zor zamanlar kahramanlar çıkarır. Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürkün Muhtaç olduğunuz kudret damarlarınızdaki asil kanda mevcuttur sözünün muhatabı İstanbul Surlarında Ulubatlı İzmirde Hasan Tahsin Maraşta Sütçü İmam Ankarada Ömer Halisdemir gibi.

Kahramanların akıttığı asil kanları ile sulanmış aziz vatanımızı içerden ve dışarıdan gelen her türlü tehlikeye ve saldırıya karşı her zaman ve har şartta kanımızın son damlasına kadar savunacağımızı ve şehitlerimizin kemiklerini sızlatmayacağımızı kararlılıkla belirterek yaşadığımız toprakları bizlere armağan eden başta Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Yüce milletimizi saygı ile selamlıyorum. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kutlu olsun.

15 Temmuz 2019 Adana- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Lider Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Lider Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Adana Markaları

Lider Gazetesi, Adana ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (532) 328 12 89
Reklam bilgi