Türkiye ekonomisinin lokomotifi olan inşaat sektörü her geçen gün büyümeye devam ediyor. Adana’nın en önde gelen inşaat firmalarından Bakız İnşaat ise projelerine hız kesmeden devam ediyor.

Turgay Canver ve Begüm Canver’in sahibi olduğu Bakız İnşaat, şehrin çehresini değiştiren konut projelerine imza atıyor. Ayrıca firma, her geçen gün yeni projeler üretmek için çalışmalarını sürdürüyor.

“Büyümeye ve üretmeye devam edeceğiz”

İhlas Haber Ajansı’na konuşan Turgay Canver, “Hızlı büyüyen sektörde bizlerde hızlıca büyümeye ve sektörün yeniliklerine uymaya çalışıyoruz. Çalışmalarımıza hızlıca devam ederken kentin birçok bölgesinde özel projeler planlıyoruz. Bu vizyonumuzla da büyümeye ve üretmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

“İnovasyon odaklı projeler sağlıyoruz”

5 dönümle başladı siparişlere yetişemiyor 5 dönümle başladı siparişlere yetişemiyor

Begüm Canver ise projelerini şehrin genel dokusuna uygun inşa ettiklerini söyledi. Canver, “Adana’mızın en büyük özelliği yaz ve kış güneşin her zaman kendisini hissettirmesidir. Bizlerde projelerimizde bunada dikkat ediyoruz. Ürettiğimiz konutların hepsi güneşin ışığından yararlanırken tecrübemizi yenilikçi bakış açımız ile birleştiriyoruz. Projelerimizi inovasyon odaklı sağlarken her zaman fark oluşturarak ilerlemeyi amaçlıyoruz” dedi.