Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Tufanbeyli ve köylerinde halkla buluştu. Tufanbeyli’de mitinge dönüşen seçim ofisi açılışına katılan ve Damlalı, Akpınar, Doğanlı, Evci, Çatalcam, Demiroluk, Ortaköy, Pekmezci, Doğanbeyli, Karsavuran, Şar, Elemanlı, Kayarcık ve Kirazlıyurt köylerini ziyaret eden Başkan Zeydan Karalar’ı halk, gittiği her noktada bağrına bastı.

Tufanbeyli Seçim Ofisi açılışında, “Tufanbeyli seninle gurur duyuyor” sloganları eşliğinde konuşmasına başlayan Başkan Zeydan Karalar, meydanı doldurup, seçim ofisi açılışını mitinge çeviren halka seslendi.

ADANA TARİHİNDE GÖRÜLMEMİŞ HİZMETLER GERÇEKLEŞTİRİLİYOR

Halka hizmet ederken kesinlikle siyasi parti ayrımı ve oy hesabı yapmadıklarını bildiren Başkan Zeydan Karalar, bölgeye yapılan ve tarihte görülmemiş hizmetlerin yanı sıra, yapılacak önemli hizmetlerle ilgili de bilgi verdi.

Jandarma KADES uygulamasını tanıttı Jandarma KADES uygulamasını tanıttı

Tufanbeyli’de tarımın, hayvancılığın gelişmesi için gerçekleştirilen desteklerin yanı sıra bir de gölet yapacaklarını müjdeleyen Başkan Zeydan Karalar, Adana’da oluşturulan mali mucizeye değindi. Tufanbeyli’de eksik ne varsa tamamlayacaklarını ifade eden Başkan Zeydan Karalar, Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün yolundan asla ayrılmayacaklarını ve laik demokratik Cumhuriyeti koruyacaklarını söyledi.

BATIK BİR BELEDİYEDEN, MALİ MUCİZEYE…

Adana’da 3 alt geçit yapıldığını, 5 bulvar açıldığını, 221 cadde ve bulvarın yenilendiğini, 321 iş makinesi, 111 otobüs alındığını, kira giderinin azaldığını, enerji yatırımlarıyla da enerji giderinin azaldığını anlatan Başkan Zeydan Karalar, 351 haciz dosyası bulunan ve işçisine maaş ödeyemeyen bir belediyeden bugünlere gelindiğini kaydetti.

GELİRİN 4 KATI BORÇTAN, BORCUN 4 KATI GELİRE…

Köy ziyaretlerinde halkla sohbet eden Başkan Zeydan Karalar, bölgeye, köylere yapılan su, yol diğer önemli altyapı hizmetleriyle, giderilen ihtiyaçlarla ilgili bilgi verdi. Üreticiye güneş paneli, yem, fide gibi destekler verilirken siyasi parti ayrımı ve oy hesabı yapmadıklarını belirten Başkan Zeydan Karalar, Adana’da gerçekleştirilen mali mucizeye de değindi. Batık, işçinin maaşının ödenemediği, mazot alamayan bir belediye devraldıklarını, borcu gelirinin 4 katı olan belediyeyi, geliri borcunun 4 katı haline getirdiklerini belirtti. Sapasağlam bir bütçe oluşturduklarını ve o nedenle halkın taleplerinin yerine getirilmesi için söz verebildiğini anlatan Başkan Zeydan Karalar, kendisini Adana’ya adadığını ve halka daha fazla hizmet etmek için hazır olduğunu vurguladı.

SİZİN SEVGİNİZ YORGUNLUĞUMU ALIYOR

Başkan Zeydan Karalar, oturmak, dinlenmek için belediye başkanı olmadığını, gece gündüz halka hizmet etmek için göreve geldiğini, bunu sürdürmeye kararlı olduğunu ifade etti. Bölgede hububat üretiminin artması ve ağırlıklı olarak kadınların çalışacağı bir paketleme fabrikası için hazırlık yaptıklarını bildiren Başkan Zeydan Karalar, Adana’nın dört bir köşesinde daha fazla hizmet için hemşehrilerinden aldığı güçle çalışacağını duyurdu.

Köylerde halkın yoğun tezahüratları ile karşılanan Başkan Zeydan Karalar, böyle bir sevgi karşısında bütün yorgunluğunun kaybolduğunu söyledi.