Mhp İl Başkanı Akbudak: Genel Başkanımız Ve Genel Merkezimizin Emrindeyiz

Basın Toplantısı Düzenleyen Mhp Aydın İl Başkanı Cem Akbudak, Parti İçi Muhalefete, Tüzüklerini Gösterdi

Mhp İl Başkanı Akbudak: Genel Başkanımız Ve Genel Merkezimizin Emrindeyiz
İl Ve İlçe Teşkilatları Olarak Mhp Genel Merkezi Ve Genel Başkan Devlet Bahçelinin Emrinde Olduklarını Belirten Akbudak, “Parti İçi Eleştiri, Ülkücü Edep Ve Terbiye İçerisinde Yapılmalı. Bunları Yapmayan Kim Olursa Olsun, Parti Tüzüğüne Göre Gereği Yapılacak.” Dedi.

Türkiyenin Ateş Çemberinde Olduğunu Ve Yangın Yerine Döndüğünü Söyleyen Mhp İl Başkanı Akbudak, “Güneydoğudaki İllerimiz Yaşanmaz Hale Geldi. Bir Ay İçerisinde 22 Şehit Verdik. Ülkemizin Nasıl Bir Kuşatma İçerisinde Olduğunu, Adım Adım Bölünmeye Gittiğini, Bölünmek İstendiğini, Bunun İsminin Kulağa Hoş Gelecek Şekilde Anlatıldığını Üzülerek İzliyor Ve Görüyoruz. Ülkemiz Bugün, Kuşatılmış Yandaş Basınla Televizyona Çıkan, Her Gün Ne İdüğü Belirsiz Ama İsminin Önünde Birtakım Sıfat Taşıyan, Kimsenin De Bilmediği Kişiler Tarafından Başka Türlü Anlatılmak İsteniyor. Bu Algı, 1 Kasımda Mhpyi Çok Fazla Bir Sıkıntıya Düşürdü. Mhp, Türk Milletinin Bağrından Çıkan Bir Partidir. Genel Başkanımız, 47 Yıllık Ömrünü Bu Siyasi Partiye Adayan Bir Kişidir. Hepimizin Özelliklerini, Yapısını, Kaç Metre Koşabileceğimizi Hepimizden Çok Daha İyi Gören, Bilen, Bilgili Bir Türkmen Beyidir. Mhpyi Birtakım Söylemlerle, Yanlış İfadelerle Karalamaya Kimsenin Hakkı Yoktur. Eleştiri Olacaktır Ama Bunu Ülkücü Edep Ve Terbiye İçerisinde Yapmak Mecburiyetindeyiz. Eğer Bunlar Hakarete Varan Şekilde Oluyorsa Her Partinin Disiplin Kuralları Vardır, Bunun Da Adına Parti Tüzüğü Denir. Bu Saatten Sonra Mhpnin En Küçük Ferdinden En Büyük Yetkili Kişisine Kadar Hakarete Varan Her Kim Olursa Olsun, Yetkili Kurumlarımıza Hakaret Eden Kim Olursa Olsun, Geçmişteki Hizmeti, Sıfatı Ne Olursa Olsun Bu Tüzük Uygulanacaktır. Eğer Bir Disiplin Sağlayamazsak, Herkesin Baş Olduğu Yerde Herkes Köle, Herkesin Köle Olduğu Yerde Herkes Baştır. Bundan Sonra Tüzük Maddelerini İşletip Bu Kaosa Son Vermek Mecburiyetindeyiz. Bugün Bu Açıklamayı Yapmak Zorunda Kaldım. Aydın İl Teşkilatı Olarak Taşıdığımız Sıfa Ve Sorumlulukla Genel Başkanımız Ve Genel Merkezimizin Emrindeyiz. Bunu Herkes Bu Şekilde Bilsin.” Şeklinde Konuştu.

Basın Toplantısına, Mhp Aydın Milletvekili Deniz Depboylu, Parti Yöneticileri Ve Diğer Partililer De Katıldı. Cihan

Haber Videosu

0


HABERE YORUM YAZIN
Habere Ait Yorum Bulunmamaktadır....

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.