Bahçeli'den İyi Partiye Sert Sözler: Karaktersiz Fırıldaklar

MHP lideri Bahçeli, İyi Partiden gelen MHP diye bir parti yok eleştirilerine sert cevap vererek "Karaktersiz fırıldakların, dillerinin ayarını kaçırmaları kendilerini kurtarmaya yetmeyecektir." ded

Bahçeli'den İyi Partiye Sert Sözler: Karaktersiz Fırıldaklar

MHP Genel Başkanı  Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında İyi Partiden gelen " MHP diye bir parti yok" eleştirilerine sert cevap vererek "Karaktersiz fırıldakların, dillerinin ayarını kaçırmaları kendilerini kurtarmaya yetmeyecektir." dedi.

Bahçeli'nin sözlerinden satır başları şöyle:

Türkiye zorlu dönemlerden geçe geçe, tehlikeli badireleri aşa aşa varlık ve birlik mücadelesini sürdürmektedir. 7 Haziran milletvekili seçimlerinden sonra yaşanan ibret verici gelişmeler, 1 Kasım seçimlerini takip eden süreçte isyan ettirici olaylar yakın tarihimizde bir yere sahiptir. Her çirkinlikten medet ummuşlardır.  MHP üzerinde korkunç oyunlar tezgahlanmıştır. Bu oyunun senaristleri bellidir.  MHP'yi karalamak için komut alanlar 2 yıllık süre zarfında gerçek yüzlerini fazlasıyla göstermişlerdir.

"PENSİLVANYA'DAN SUFLE ALAN OLUŞUM"

7 Haziran'dan hemen sonra şer bir plan anında devreye alınmıştır.  PKK ile aynı kümeye gelmemiz isteniyor, bu öneriliyordu. Pensilvanya'dan sufle alan oluşum ve çıkar grupları ülkemize ölümü gösterip sıtmaya razı etmeye çalıştı. Bu sefiller güneşin balçıkla sıvanamayacağını unutmuşlardı. İnandıklarımızı konuştuk.  MHP olarak tutarlı davrandık. Ahlaklı ve ilkeli duruş gösterdik. Türkiyemizin hükümetsiz kalmaması için elimizden geleni yaptık. 7 Haziran sonrasında bir koalisyon kurulamamıştı ama 15 Temmuz'dan milletimizin müdahalesiyle kurtulmuştur. İktidar olmak için değerlerimizden vazgeçemezdik. Başbakanlık önerdiler, milletimizin vermediğini siz nasıl veriyorsunuz dedik. Ülkücülüğümüzü pazarlık konusu yapmadık. Kaçmak bizim kitabımızda yoktur.

 

ARDINDAN YÜZ İTİN HAVLAMADIĞI BOZKURTA BOZKURT DEMEK MÜMKÜN MÜ?

Her rüzgara yelken açsaydık, her akıntıya konuşsaydık, her çağrıya uysaydık sorarım sizlere bugüne kadar nasıl var olacaktık? Eleştirenler çokmuş varsın olsun. Ardından yüz itin havlamadığı bozkurta, bozkurt demek mümkün müdür?

ÇIRA GİBİ YANACAKLARI ZAMAN GELECEKTİR

Haziran'dan sonra terörizm kartını masaya çıkaranlar, ülkemizi kana bulamıştı, demokrasilerde elbette bu tıkanmanın yolunu açmak seçimdi. Milletimiz birkez daha sandık başına gitti.  MHP haklıydı ama hakettiği sonucu alamadı.  MHP çok cepheden saldırıya uğramıştı. Saldırılar 1 Kasım'dan itibaren ettı. Partimiz üzerinde hesap yapan, devşirilmiş isimler zaman kaybetmeden harekete geçtiler. 1 Kasım akşamından itibaren dedikoduya başladılar. Aslında hedefin ortasında Türk milleti vardı.  MHP'yi içten içe çürütmek için aldıkları talimatlara uydular. Kimliğimizi kullanıp, anılarımıza sığındılar. Kendilerine tutunacak çürük bir ip buldular ama bunun sonu siyasi mezarlık, ipin sonu mezbeleliktir.  MHP diye bir parti artık yok diyebilecek kadar cüret ve küstahlık gösteren kripto simaların, karaktersiz fırıldakların, parti değiştirirken dillerinin ayarını da kaçırmaları kendilerini kurtarmaya yetmeyecektir. Yeni ve ısmarlama koltuklarına ısınmaya çalışan köhne, dönme ve siyasi tortuların çıra gibi yanacağı zaman elbet gelecektir.

HİÇBİR KOKUŞMUŞ FANİ BİZİ FAKA BASTIRAMAYACAK

Bizim yüreğimiz herkesi kucaklamaya yetecektir.  MHP olarak bütün meselelerin üstesinden geliriz. Görmeyelim, duymayalım istendi ama bunların hepsini aştık. Hepsini buruşturup muhatapların yüzüne fırlattık. Biz istemeden hiçbir kokuşmuş fani bizi faka bastıramayacak, oyuna getiremeyecek. Üzerine titrediğimiz hassasiyet çağa Türkçe seslenebilmektir.

BARZANİ'NİN FİŞİ ÇOKTAN ÇEKİLMİŞTİR

Irak'ın kuzeyinde gerçekleştirilen korsan referandumun sonucu  Barzani'ye pahalıya patlamıştır.  Barzani isyanın bedelini taksit taksit ödemeye başladı. Kendi kalesine gol yemekten kurtulamamıştır. Bize düşen Allah'tan bulsun, fitnesinde boğulsun demektir.  ABD ise bu durumdan memnun olduğunu dün açıklamıştır.  Barzani'nin fişi çoktan çekilmiştir. İhanet yapanın yanına bırakılmamıştır.  Barzani batmıştır.  Barzani utanmadan diyor ki,  Kerkük için iyi hazırlık yapmıştık.Bu haydut kendini ne zannetmektedir?

KERKÜK ÖZEL STATÜYE KAVUŞTURULMALI

Ülkemizi ziyaret eden  Irak Başbakanı'nın kararlı tutumu önemli bir kazançtır.  Irak Türkmenlerinin tarihi haklarının savunulması iki ülke arasındaki hassas konuların başında gelmektedir.  Türkiye ve  Irak arasına kara kedi gibi giren  Barzani kızağa çekildi. Şimdi sırada soydaşlarımızın haklı taleplerini karşılamak olmalı.  Kerkük özel statüye kavuşturulmalıdır.  Astana süreci kapsamında  İdlib'te Türk askeri üstlendiği görevi layığıyla yerine getirmektedir.  TSK gerginliği azaltma kontrol gücü olarak kahramanca duruşunu sürdürmektedir.HABERE YORUM YAZIN
Habere Ait Yorum Bulunmamaktadır....

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.