Bahçeli Plakaları Saydı, Salon Coştu: 84'ü Söylemeyeyim 85'in Heyecanı Kalmaz

MHP lideri Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında 82 Kerkük! 83 Musul" sözlerini tekrarlayarak "Bugün de 84'ü söylemeyeyim çünkü 85'in heyecanı kalmayacak. dedi.

Bahçeli Plakaları Saydı, Salon Coştu: 84'ü Söylemeyeyim 85'in Heyecanı Kalmaz

MHP lideri Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında "82 Kerkük! 83 Musul" sözlerini tekrarlayarak "Bugün de 84'ü söylemeyeyim çünkü 85'in heyecanı kalmayacak." dedi.

MHP Genel Başkanı  Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Bahçeli, korsan referandumu dilinden düşürmeyerek "Misak-ı Milli, Türk milletinin yeminidir. Varlığının ucu açık sınır alanıdır. Bu yemin yaşatılmalıdır. Şimdi anlaşıldı mı neden 82  Kerkük, Şimdi anlaşıldı mı 83  Musul? Bugün de 84'ü söylemeyeyim çünkü 85'in heyecanı kalmayacak." dedi.

İşte Bahçeli'nin konuşmasından satır başları:

Kerkük sevdalıları tüm dünyaya mesaj vermişlerdir. Yer gök  Kerkük Türk'tür Türk kalacak demiştir.  Türkiye'nin dört bir yanından gelmiş  Türkiye sevdalıları bir araya geldi. Peşmerge başının korsan referandumunu ayaklar altına aldık. Gelen on binler, gelemeyen milyonların kalbi bizimle attı.Türkiye al bayrakla buluştu.

MHP BİTTİ DİYENLER FELCE UĞRADI"

Utanmadan  MHP bitti diyorlardı ya,  MHP baraj altına doğru gidiyor diyenler şoka girdi felce uğradı. Cenazeye döndüler. Açık açık söylüyorum boyun eğenler bizi anlayamaz. İşbirlikçiler bizi anlayamaz.Bitti derler, öldü zannederler duvara toslarlar. Mağlubiyetin şamarıyla dağlanırlar. Eninde sonunda dedikodularında boğulurlar.

 

"BRÜKSEL'DE AVRUPALI, WASHINGTON'DA  ABD'Lİ OLMADIK"

Türkmeneli şeref konumuzdur. Talan ve yağmasına izin verilmeyecektir.  Türkiyevatanımız, Türkmeneli davamızdır.  Brüksel'de Avrupalı,  Washington'da  ABD'li olmadık.  Erivan'da Ermeni,  Erbil'de peşmerge hiç olmadık. Türk milletinin son kalesiyiz.

"SINIRLARI ZORLAYAN ÇÜRÜK YUMURTALAR"

Ülkücülere başıbozuk diyen, devlet dışı görev tanımı mı olur diye yazıp çizen güruhu biz iyi tanıyoruz. Ülkücü katilleri yine iş başındalar. Dünya gazetesinde köşe sahibi olan bildik bir akademisyen de bu koroya katılmıştır. Yel değirmenine karşı  Don Kişot'luk yapıyorlar. Biz  Irak'ın toprak bütünlüğüne saygılıyız diyoruz anlamıyorlar. Bize  Kerkük'ü  Musul'u konuştuk diye kara çalmaya çalışanlar ne anlatıyorlar. Bunlar güya Atatürkçü, güya tam bağımsızlık savunucusu. Bunlar ki gavura dost, Türk'e düşmanlıkta eşikleri aşan, sınırları zorlayan çürük yumurtalardır.

"İŞLER SARPA SARINCA ATATÜRK'E SARILMIŞ"

Bir zamanlar  Lenin'e gönül vermiş, sonra Mao'nun peşine takılmış, işler sarpa sarınca  Atatürk'e sarılmış.  ABD'nin kripto elemanları iseler, söylesinler bilelim. Türk düşmanlarına köle olmuşlarsa yardım dilesinler, biz ettik siz etmeyin desinler gereğini yapalım. Ne dediğimizi bal gidi anlıyorlar. Sindiremiyorlar.

84'Ü SÖYLEMEYİM, 85'İN HEYECANI KALMAZ

Tarihe sırt dönmek bizim harcımız değildir. Mustafa Kemal, Misak-ı Milli'yi Türk milletinin anayasası olarak ilan etmiştir. Misak-ı Milli kuruluş senedidir. Misak-ı Milli, Türk milletinin yeminidir. Varlığının ucu açık sınır alanıdır. Bu yemin yaşatılmalıdır. Şimdi anlaşıldı mı neden 82  Kerkük, Şimdi anlaşıldı mı 83  Musul? Bugün de 84'ü söylemeyeyim çünkü 85'in heyecanı kalmayacak.

"BU BİZE ECDADIMIZDAN KALAN BİR GÖREV"

Irak ve  Suriye dağılırsa biz bu alt üst oluşa seyirci kalamayız. Dışarıdan kalamayız. Misak-ı Milli'nin mirası hakkımız olduğu kadar ecdadımızın bize bıraktığı görevdir.  Kerkük'ü,  Musul'u,  Batı Trakya'yı,  Kıbrıs'ı sonsuza kadar aklımızdan çıkarmayacağız."HABERE YORUM YAZIN
Habere Ait Yorum Bulunmamaktadır....

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.