SEÇİMİN FAVORİ İSMİ ADEM SÖZLÜ’DEN BORSAYI ŞAHA KALDIRACAK YÖNETİM LİSTESİ

1 Nisan’da yapılacak CTB Başkanlık seçimini kazanmasına kesin gözüyle bakılan Adem Sözlü’nün Yönetim listesi ise Ceyhan Ticaret Borsasına kalite ve ivme kazandıracak birbirinden değerli isimlerden oluşuyor.

SEÇİMİN FAVORİ İSMİ ADEM SÖZLÜ’DEN BORSAYI ŞAHA KALDIRACAK YÖNETİM LİSTESİ

CTB’Yİ ŞAHA KALDIRACAK YÖNETİM LİSTESİ

Ceyhan’ın saygın işadamı ve çiftçilerinden Adem Sözlü’nün  Ceyhan Ticaret Borsası’nın (CTB) 1 Nisan’da yapılacak seçimlerinde başkanlık yarışını kazanmasına kesin gözüyle bakılırken Ceyhan Ticaret Borsası yönetimine aldığı isimlerde Ceyhan kalkınmasında başrol oynayan isimlerden oluşması  Borsa seçiminin rengini şimdiden belli etmiş durumda.

CEYHAN TARİHİ BİR FIRSATI KAÇIRMAYACAK

Çukurova’nın tarım merkezi olan Ceyhan hiçbir zaman hak ettiği konuma maalesef bir türlü gelemedi. Ceyhan Ticaret Borsası Başkan adayı Adem Sözlü’nün bu kötü gidişatı dur diyecek bir isim olarak karşımıza çıkıyor. Yıllardır Ceyhan’da çiftçilik yapan Ceyhan’ın havasını soluyan değerli bir isim Adem Sözlü,Ceyhan Ticaret Borsası Yerel yönetimlerin desteğini arkasına alarak daha büyük projelere ve hizmetlere imza atarak Ceyhan Ticaret Borsasını hak ettiği konuma getirecektir.

70 yıllık maziye sahip Ceyhan Ticaret Borsası’nın Türkiye genelindeki 113 borsa arasında işlem hacmi kapasitesinde 27’nci sırada yer aldığını, 2017 yılı verilerine göre 2 milyon 681 bin ton tarım ürününün Ceyhan’dan pazara sunulduğunu kaydeden Adem Sözlü, 11 meslek grubunun üyelerinin desteğini alarak Ceyhanlı üreticilerin alın teri ve emeğinin daha fazla değer kazanması için çalışacağını vurguladı.

AKTİF, SAYGIN, ÜRETKEN YÖNETİM ANLAYIŞI

Hububat, bakliyat, yağlı tohumlar, meyve ve sebze üretimi, büyükbaş, küçükbaş ve kanatlı hayvan yetiştiriciliği faaliyetleriyle  Ceyhan’ın Türkiye ekonomisinde önemli bir rol üstlendiğini dile getiren Adem Sözlü, “Ceyhan Ticaret Borsasını daha saygın ve aktif olması, sürdürülebilir üretim modellerinin ilçemize kazandırılması konusunda öncülük etmesi için gayret göstereceğiz”  diye konuştu.

1 Nisan’daki seçimde üyelerin tam desteğini aldıktan sonra Ceyhan’ın ekonomik ve sosyal dönüşüm ve gelişiminde fayda sağlayacak projeleri hayata geçirmek için Ceyhan Ticaret Borsası’nın tüm imkanlarını seferber edeceklerini vurgulayan Adem Sözlü, kamu kurumları, yerel yönetimler ve özel kuruluşlarla uyum içinde çalışmaya özen göstereceklerinin altını çizdi.

CEYHAN’IN ÇIKARLARI HER ŞEYİN ÜZERİNDE

Çevreye duyarlı ileri teknoloji, tasarım ve yenilikleri Ceyhanlı üreticilerin kullanımına sunmak üzere Ceyhan Ticaret Borsası’nın yeni dönemde aktif olacağının altını çizen Adem Sözlü, “Kimseyi ötekileştirmeden, Ceyhanımızın ortak çıkarlarını el üstünde tutarak, yan yana duruyoruz. Ceyhan Ticaret Borsası’nın kurumsal kimliğini ve istikrarlı idare yapısını köklendirip, ticarete ve sanayiye ışık tutmaya önem vereceğiz. Borsamızın hizmetlerinde eşit muamelenin, nezaketin, doğruluğun, süratin, etkinliğin, gerçeğin eksizsiz sağlanmasına hassasiyet göstereceğiz” diye konuştu.HABERE YORUM YAZIN
Habere Ait Yorum Bulunmamaktadır....

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.