Sıradaki Haber: Kozan Hacıbeyli'ye İçme Suyu Yatırımı

BÜNYAMİN AVCI’DAN BAŞKANLARA TEŞEKKÜR!

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı ve MYK Üyesi Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy, MHP’nin insanları etnik kimliğine, siyasi kimliğine, diline, inancına bakmadan her kesime eşit ve adil hizmet etmenin gayretini verdiğini ifade ettiler.

BÜNYAMİN AVCI’DAN BAŞKANLARA TEŞEKKÜR!

Bünyamin Avcı:

8 belediyemizin bulunduğu ilçelerimizde ve Büyükşehir Belediyemiz eliyle de tüm ilçelerde vatandaşımızın siyasi kimliğine, etnik kimliğine, diline, inancına bakmadan eşit ve adil hizmet sunuyoruz. Bu vesileyle başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Sözlü olmak üzere tüm belediye başkanlarımıza teşekkür ediyorum.

Ayşe Sibel Ersoy:

Milliyetçi Hareket Partisi; 50 yıllık siyasi tarihinde Türkiye Cumhuriyeti’nin ve Türk Milleti’nin birliğini, dirliğini savunarak bugünlere gelmiş bir harekettir. Siyasetimizin özünde ve temelinde bu vardır.

MHP’li Ayşe Sibel Ersoy “Birliğimiz vazgeçilmez”

ADANA – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı ve MYK Üyesi Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy, MHP’nin; insanları sınıflara, kimliklere ayırmadan Türk milletine samimiyetle hizmet etme çabası içinde olduğunu ifade ettiler.

AVCI VE ERSOY’DAN SERİ ZİYARETLER

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, Adana’da bir dizi etkinliklere katılmak üzere gelen MHP MYK Üyesi Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy’la birlikte Dünya Avşarlar Derneği Sarıçam Şube Başkanı İsmail Türksev’in düzenlediği programa katıldı. Dünya Avşarlar Derneği Genel Başkanı Şeref Kocakaya’nın da hazır bulunduğu programda bölgesel ve ülke gündemi üzerinde sohbet edildi.

Avcı ve Ersoy, daha sonra Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Çukurova Şube Başkanı Rafet Kaya’yı da ziyaret ederek emeklilerin sorunlarını dinlediler. Avcı ve Ersoy, MHP’nin 80 milyonun sesi olduğunu, başta Türkiye Büyük Millet Meclisi olmak üzere her zeminde her sorunu dile getirmenin gayretini verdiğini anlattılar.

AVCI: GENEL BAŞKANIMIZ BU KONUDA ÇOK HASSAS

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı “8 belediyemizin bulunduğu ilçelerimizde ve Büyükşehir Belediyemiz eliyle de tüm ilçelerde vatandaşımızın siyasi kimliğine, etnik kimliğine, diline, inancına bakmadan eşit ve adil hizmet sunuyoruz. Bu vesileyle başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Sözlü olmak üzere tüm belediye başkanlarımıza teşekkür ediyorum. İnsanları diline, dinine, siyasi kimliğine göre ayırmak ilkelliktir. Bizim için her zaman ‘Önce ülkem ve milletim’ ilkesi esastır. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli özellikle bu konularda çok hassastır. Milliyetçi Hareket Partisi olarak 80 milyonu bir ve bütün olarak kabul ediyor, hepsini kucaklıyoruz.” mesajı verdi.

AYŞE SİBEL ERSOY’DAN “BİRLİK” VURGUSU…

MHP MYK Üyesi MHP Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy da, “Milliyetçi Hareket Partisi; 50 yıllık siyasi tarihinde Türkiye Cumhuriyeti’nin ve Türk Milleti’nin birliğini, dirliğini savunarak bugünlere gelmiş bir harekettir. Siyasetimizin özünde ve temelinde bu vardır. Dün Başbuğumuz merhum Alparslan Türkeş’in liderliğinde, bugün de Genel Başkanımız Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin liderliğinde bu kutlu hareketin her mensubu için Türkiye’nin, Türk milletinin birliği vazgeçilmez olmuştur. O sebeple, MHP olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi çatısı altında ve her yerde, hiç ayrım yapmadan tüm vatandaşlarımızın; emekliden, işçiye, memura, esnafa tüm sosyal dilimin sorunlarına çare aramaktan, onlara tercüman olmaktan her zaman mutluluk duyduk ve duyuyoruz.” dedi.HABERE YORUM YAZIN
Habere Ait Yorum Bulunmamaktadır....

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.