MEYDAN SONER ÇETİN’LE ŞAHLANDI

MEYDAN SONER ÇETİN’LE ŞAHLANDI

Meydan Dolmuş Kooperatifi esnafı, önümüzdeki yıl yapılacak seçimlerde Soner Çetin’e en büyük desteği vermeye hazır olduklarını bildirdi.

Çetin: “Adana’nın trafik sorununu çözeceğiz”

Sekiz ay önce yerel seçim hazırlıklarını başlatan Cumhuriyet Halk Partisi Adana Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Avukat Soner Çetin, çalışmalarında bir ilki daha gerçekleştirdi. Seçim kampanyası esnasında bir dolmuş durağını ziyaret eden Soner Çetin’e esnaf büyük ilgi gösterdi. 1989 yılında yapılan yerel seçimlerin kazanılmasında dolmuşçuların büyük pay sahibi olduğunu unutmayan Soner Çetin,” 89 ruhunu yaşatmak için göreve talibim. Sizlerle beraber sorunları çözmek için varım” dedi.
 
“TARİHİ YENİDEN YAZACAĞIZ”
 
CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Soner Çetin’in gerçekleştirdiği ziyarete çok sevinen ve büyük ilgi gösteren Meydan Dolmuş Kooperatifi esnafı, önümüzdeki yıl yapılacak seçimlerde Soner Çetin’e en büyük desteği vermeye hazır olduklarını bildirdi. Yeşilyuva Mahalle Muhtarı Orhan Sapçı’nın da katıldığı toplantıda Meydan Kooperatifi Başkanı Şadi Buğdaycı, dolmuşçu esnafı olarak yeniden tarih yazmak için Soner Çetin’e büyük destek vereceklerini açıkladı.
 
MEYDAN SONER ÇETİN’LE ŞAHLANDI
 
Dolmuş esnafı ve Meydan-Emek Mahallesi’nde oturan vatandaşların büyük ilgi gösterdiği toplantıda CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Soner Çetin yaptığı konuşma ile gönüllere taht kurdu. Soner Çetin, “Rantı değil halkı düşünerek çalışacağız. Oyunuzu alıp, sırça saraylarda oturmayacak, her zaman yanınızda olacağız. Adana’nın trafik sorununu esnafın önerilerini dikkate alarak biz çözeceğiz. Esnaf ve Halk Meclislerini oluşturup, Adana’yı birlikte yöneteceğiz” şeklinde konuştu.
 
 
 Cumhuriyet Halk Partisi Adana Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Avukat Soner Çetin Meydan Dolmuş Durağı’nı ziyaret ederek sorunları hakkında bilgi aldı.  1989 yılında yapılan yerel seçimlerin kazanılmasında dolmuşçuların büyük pay sahibi olduğunu unutmayan Soner Çetin,” 89 ruhunu yaşatmak için göreve talibim. Sizlerle beraber sorunları çözmek için varım” dedi.
 
GÜZERGAH SORUNU VAR
 
Dolmuş Kooperatifi olarak 10 mahalleye hizmet ettiklerini bildiren Buğdaycı, güzergâh sorununun kangren haline gelen bir yara olduğunu bildirdi. Yıllardır bu sorununun çözülmesi için mücadele ettiklerini belirten Buğdaycı,”Güzergâh sorununun giderilmesi için vatandaşlar kendi arasında 30 bin imza topladı. Buna rağmen yetkililer çözümsüzlük sürecini devam ettirmekte ısrarcı oldular. Güzergâh sorunu dolmuşçu esnafının başına bela oldu. Sizden ricamız göreve geldiğiniz andan itibaren bu sorunu çözmenizdir” dedi.     CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Soner Çetin’in gerçekleştirdiği ziyarete çok sevinen ve büyük ilgi gösteren Meydan Dolmuş Kooperatifi esnafı, önümüzdeki yıl yapılacak seçimlerde Soner Çetin’e en büyük desteği vermeye hazır olduklarını bildirdi. Yeşilyuva Mahalle Muhtarı Orhan Sapçı’nın da katıldığı toplantıda Meydan Kooperatifi Başkanı Şadi Buğdaycı, dolmuşçu esnafı olarak yeniden tarih yazmak için Soner Çetin’e büyük destek vereceklerini açıkladı.
 
“ANA ARTERLER AÇACAĞIZ”
 
Adana’da nüfusun yoğunluğuna yolların cevap veremediğini dile getiren Cumhuriyet Halk Partisi Adana Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Soner Çetin, trafik sorununu çözmek için ana arterlerin mutlaka devreye sokulması gerektiğini vurguladı. Toplu taşımada yaşanan sorunları kökten çözüm getirecek projelerle geliyoruz. Toplu taşımacılıkta devrim niteliğinde kararlar alacağız ve çözümü için dolmuşçu esnafıyla işbirliği yapıp, sizlerinde desteklediği yeni bir sistem kuracağız’ diye açıklama yapan Çetin,”Halk ve Esnaf Meclislerini kurarak sorunların çözümünde herkesin taşın altına elini katmaya çalışacağız. Güzergâh sorunu sizlerin yardımıyla çözülür. Biz bu noktada katılımcı ve çoğulcu anlayışımızı hayata geçireceğiz. Esnafımızın yıllardır boğuştuğu bu sorunu çözmek bize nasip olacak. Geniş ana arterler, bulvarlar yaparak dolmuş güzergâhlarını esnafımızın isteği üzerine şekillendireceğiz. Adana’nın trafik sorununu biz çözeceğiz” diye konuştu.

2292 Kez okundu - 26.03.2013

Yazarlar
Güncel Haberler

Çiftçi Zamlarla Üretimden Koparıldı Buğday Bi

Çiftçi Zamlarla Üretimden Koparıldı Buğday Bile İthal Ediliyor

Son 5 yılda çiftçinin maliyetleri yıldan yıla arttı. 5 yıl önce fasulye tohumunun tonunu 3 bin 750 liraya alan çiftçi bugün aynı tohumu yüzde 150 zamla 9 bin 401 liraya alıyor.

Erdoğan'ın geliyor diye sivil polisler MHP af

Erdoğan'ın geliyor diye sivil polisler MHP afişlerini söktü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın toplu açılış töreni için geleceği Şanlıurfa mitingi öncesi sivil polisler MHP afişlerini sökmekle uğraştı

Kazlar, seçim çalışması yapan AKP'lileri kova

Kazlar, seçim çalışması yapan AKP'lileri kovaladı

AK Parti Bolu'da seçim çalışmalarını yürütürken, bir köydeki çalışma sırasında yavruları bulunan kazlar partilileri kovaladı. Partililer peşlerine düşen kazlardan kaçtı.

Öğretmen ve doktorlara skandal talimat

Öğretmen ve doktorlara skandal talimat

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bugün Antalya’da düzenleyeceği mitinge kamu kurumu ve taşeron firmalarda çalışan personelin katılmasının zorunlu kılındığı iddia edildi.

Bahçeli, Gül'ü övdü ve Davutoğlu'na yüklendi!

Bahçeli, Gül'ü övdü ve Davutoğlu'na yüklendi!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli seçim çalışmaları kapsamında bugün Kayseri'deydi. Bahçeli'nin gündeminde ise Erdoğan ve Abdullah Gül vardı.

CHP liderinden İnce'ye övgü

CHP liderinden İnce'ye övgü

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yalova'da halka seslendi.

CHP'li belediye Adnan Menderes'in heykelini d

CHP'li belediye Adnan Menderes'in heykelini dikti

Aydın'ın Koçarlı İlçesi'nde CHP'li Belediye Başkanı Mutlu Öztürk, kent merkezinde yapılan parka merhum başbakan Adnan Menderes'in adını verdi ve heykelini dikti.

Ahmet Şafak'tan AKP'ye İhtarname

Ahmet Şafak'tan AKP'ye İhtarname

AKP'nin muhalif kimliğiyle tanınan Ahmet Şafak'ın şarkılarını seçim çalışmalarında kullanması ünlü sanatçıyı harekete geçirdi.

Hatay Valisi makam tuvaletini altın kaplatmış

Hatay Valisi makam tuvaletini altın kaplatmış

Hatay Valisi Topaca’nın Kocaeli’nde görev yaptığı dönemde makam tuvaletini altınla kaplattığı ortaya çıktı. Tadilata 752 bin lria harcandı.

Sosyal güvenlik açığı 50 milyar TL'yi aştı!

Sosyal güvenlik açığı 50 milyar TL'yi aştı!

Türkiye'de ekonomik kriz her yönüyle hissedilmeye başlandı. Sosyal güvenlik açığı, 2014 yılında 50 milyar TL olarak gerçekleşti.

Erdoğan karizmayı fena çizdi!

Erdoğan karizmayı fena çizdi!

Erdoğan dün akşam ATV-Ahaber canlı yayınına katılarak Mehmet Barlas’ın sorularını yanıtladı.

O Meydanı Erdoğan'a Vermeyeceğimizi Buradan İ

O Meydanı Erdoğan'a Vermeyeceğimizi Buradan İlan Ediyorum

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek: O meydanı Recep Tayyip Erdoğan’a vermeyeceğimizi buradan ilan ediyorum

ADANA'DA KARİZMASI ÇİZİLEN ERDOĞAN'A YSK'DAN

ADANA'DA KARİZMASI ÇİZİLEN ERDOĞAN'A YSK'DAN MİTİNG KIYAĞI

Bugüne kadar Toplu açılış töreni adı altında yaptığı seçim mitinglerini, 28 Mayıs’tan sonra yapamayacak olan Erdoğan’ın seçim yasaklarını delip son güne kadar miting yapma planı, Adana’daki meydan kriziyle ifşa oldu.

Bahçeli: 17-25 Aralık dosyaları mutlaka açıla

Bahçeli: 17-25 Aralık dosyaları mutlaka açılacak

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Zaman'a röportaj verdi. Bahçeli, 17-25 Aralık dosyalarının mutlaka açılacağını söyledi.

Davutoğlu'ndan Erdoğan'a ağır hakaret

Davutoğlu'ndan Erdoğan'a ağır hakaret

Başbakan Davutoğlu, Tokat mitinginde CHP lideri Kılıçdaroğlu'nu eleştireceğim diye Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı yerden yere vurdu.


1