MEYDAN SONER ÇETİN’LE ŞAHLANDI

MEYDAN SONER ÇETİN’LE ŞAHLANDI

Meydan Dolmuş Kooperatifi esnafı, önümüzdeki yıl yapılacak seçimlerde Soner Çetin’e en büyük desteği vermeye hazır olduklarını bildirdi.

Çetin: “Adana’nın trafik sorununu çözeceğiz”

Sekiz ay önce yerel seçim hazırlıklarını başlatan Cumhuriyet Halk Partisi Adana Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Avukat Soner Çetin, çalışmalarında bir ilki daha gerçekleştirdi. Seçim kampanyası esnasında bir dolmuş durağını ziyaret eden Soner Çetin’e esnaf büyük ilgi gösterdi. 1989 yılında yapılan yerel seçimlerin kazanılmasında dolmuşçuların büyük pay sahibi olduğunu unutmayan Soner Çetin,” 89 ruhunu yaşatmak için göreve talibim. Sizlerle beraber sorunları çözmek için varım” dedi.
 
“TARİHİ YENİDEN YAZACAĞIZ”
 
CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Soner Çetin’in gerçekleştirdiği ziyarete çok sevinen ve büyük ilgi gösteren Meydan Dolmuş Kooperatifi esnafı, önümüzdeki yıl yapılacak seçimlerde Soner Çetin’e en büyük desteği vermeye hazır olduklarını bildirdi. Yeşilyuva Mahalle Muhtarı Orhan Sapçı’nın da katıldığı toplantıda Meydan Kooperatifi Başkanı Şadi Buğdaycı, dolmuşçu esnafı olarak yeniden tarih yazmak için Soner Çetin’e büyük destek vereceklerini açıkladı.
 
MEYDAN SONER ÇETİN’LE ŞAHLANDI
 
Dolmuş esnafı ve Meydan-Emek Mahallesi’nde oturan vatandaşların büyük ilgi gösterdiği toplantıda CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Soner Çetin yaptığı konuşma ile gönüllere taht kurdu. Soner Çetin, “Rantı değil halkı düşünerek çalışacağız. Oyunuzu alıp, sırça saraylarda oturmayacak, her zaman yanınızda olacağız. Adana’nın trafik sorununu esnafın önerilerini dikkate alarak biz çözeceğiz. Esnaf ve Halk Meclislerini oluşturup, Adana’yı birlikte yöneteceğiz” şeklinde konuştu.
 
 
 Cumhuriyet Halk Partisi Adana Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Avukat Soner Çetin Meydan Dolmuş Durağı’nı ziyaret ederek sorunları hakkında bilgi aldı.  1989 yılında yapılan yerel seçimlerin kazanılmasında dolmuşçuların büyük pay sahibi olduğunu unutmayan Soner Çetin,” 89 ruhunu yaşatmak için göreve talibim. Sizlerle beraber sorunları çözmek için varım” dedi.
 
GÜZERGAH SORUNU VAR
 
Dolmuş Kooperatifi olarak 10 mahalleye hizmet ettiklerini bildiren Buğdaycı, güzergâh sorununun kangren haline gelen bir yara olduğunu bildirdi. Yıllardır bu sorununun çözülmesi için mücadele ettiklerini belirten Buğdaycı,”Güzergâh sorununun giderilmesi için vatandaşlar kendi arasında 30 bin imza topladı. Buna rağmen yetkililer çözümsüzlük sürecini devam ettirmekte ısrarcı oldular. Güzergâh sorunu dolmuşçu esnafının başına bela oldu. Sizden ricamız göreve geldiğiniz andan itibaren bu sorunu çözmenizdir” dedi.     CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Soner Çetin’in gerçekleştirdiği ziyarete çok sevinen ve büyük ilgi gösteren Meydan Dolmuş Kooperatifi esnafı, önümüzdeki yıl yapılacak seçimlerde Soner Çetin’e en büyük desteği vermeye hazır olduklarını bildirdi. Yeşilyuva Mahalle Muhtarı Orhan Sapçı’nın da katıldığı toplantıda Meydan Kooperatifi Başkanı Şadi Buğdaycı, dolmuşçu esnafı olarak yeniden tarih yazmak için Soner Çetin’e büyük destek vereceklerini açıkladı.
 
“ANA ARTERLER AÇACAĞIZ”
 
Adana’da nüfusun yoğunluğuna yolların cevap veremediğini dile getiren Cumhuriyet Halk Partisi Adana Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Soner Çetin, trafik sorununu çözmek için ana arterlerin mutlaka devreye sokulması gerektiğini vurguladı. Toplu taşımada yaşanan sorunları kökten çözüm getirecek projelerle geliyoruz. Toplu taşımacılıkta devrim niteliğinde kararlar alacağız ve çözümü için dolmuşçu esnafıyla işbirliği yapıp, sizlerinde desteklediği yeni bir sistem kuracağız’ diye açıklama yapan Çetin,”Halk ve Esnaf Meclislerini kurarak sorunların çözümünde herkesin taşın altına elini katmaya çalışacağız. Güzergâh sorunu sizlerin yardımıyla çözülür. Biz bu noktada katılımcı ve çoğulcu anlayışımızı hayata geçireceğiz. Esnafımızın yıllardır boğuştuğu bu sorunu çözmek bize nasip olacak. Geniş ana arterler, bulvarlar yaparak dolmuş güzergâhlarını esnafımızın isteği üzerine şekillendireceğiz. Adana’nın trafik sorununu biz çözeceğiz” diye konuştu.

1773 Kez okundu - 26.03.2013

Yazarlar
Güncel Haberler

BAHÇELİ'YE ‘ŞARLATAN’ DAVASI

BAHÇELİ'YE ‘ŞARLATAN’ DAVASI

17 Aralık Büyük Rüşvet Operasyonu’nun başaktörlerinden İran asıllı işadamı Reza Zarrab, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ardından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye de dava açtı.

NOBEL, ABDULLAH ÖCALAN'A ŞİMDİ DAHA YAKIN

NOBEL, ABDULLAH ÖCALAN'A ŞİMDİ DAHA YAKIN

Goran Hareketi milletvekili Heval Kwêstanî'nin, Abdullah Öcalan'ın 2014 Nobel Barış Ödülü için aday gösterilmesine ilişkin talebi Nobel Komitesi tarafından kabul edildi.

ZAFER ÇAĞLAYAN’IN SAATİ VERGİ KAÇAĞI!

ZAFER ÇAĞLAYAN’IN SAATİ VERGİ KAÇAĞI!

Gümrük Bakanlığı, eski Bakan Çağlayan’a rüşvet olarak verildiği iddia edilen 700 bin TL değerindeki saatin gümrükte kişisel eşya olarak nitelendirildiği için hiçbir gümrük işlemi yapılmadığını açıkladı.

MURSİ’NİN KIZINDAN ŞOK İDDİA!

MURSİ’NİN KIZINDAN ŞOK İDDİA!

Askeri darbenin ardından hapse atılan Mısır’ın eski Cumhurbaşkanı Mursi’nin kızı Şeyma Mursi’nin açıklaması gündeme bomba gibi düştü.

AKP 'ÇILGIN TÜRKLER'DEN KORKUYOR

AKP 'ÇILGIN TÜRKLER'DEN KORKUYOR

Antalya'da iki öğretmene 'derste siyaset konuşmak ve Gezi olaylarına destek vermek, öğrencilere siyasi içerikli kitap tavsiye etmek' gibi gerekçelerle soruşturma açıldı.

SÜMEYYE’YE HİBE YAĞDI

SÜMEYYE’YE HİBE YAĞDI

Başbakan’ın oğlunun vakfına milyonlarca dolar bağış yapıldığı ortaya çıkmıştı Şimdi de kızının yeni kurulan derneğine 4.5 milyon liralık hibe aktığı öğrenildi.

BAHÇELİ: YENİ BİR FETİH İÇİN DEMOKRASİ SEFERİ

BAHÇELİ: YENİ BİR FETİH İÇİN DEMOKRASİ SEFERİNE ÇIKIYORUZ

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, önümüzdeki yıl yapılacak genel seçimlerin startını Bilecik'in Söğüt ilçesinden verirken,

CEMAAT'E YENİ OPERASYONLAR YOLDA MI?

CEMAAT'E YENİ OPERASYONLAR YOLDA MI?

Başbakan Erdoğan'ın 'inlerine gireceğiz' açıklamasının ardından Cemaate operasyon için düğmeye basıldı. Hükümete yakınlığı ile bilinen Yeni Şafak Gazetesi, "31 şehirde operasyon" manşetiyle Cemaat'e yeni operasyonlar geleceğinin sinyali verdi.

CEMAATİN 20 ŞİRKETİNE SORUŞTURMA

CEMAATİN 20 ŞİRKETİNE SORUŞTURMA

Başbakan Erdoğan'ın Cemaat'in makbuzsuz para topladığını ve bunun hesabının sorulacağını söylemesinin ardından Cemaat'in 20 şirketine soruşturma açıldı.

BİLAL'E MAHKEME ŞOKU

BİLAL'E MAHKEME ŞOKU

Üsküdar'daki Şehrizar Konakları projesinde yer alan 39 villanın ruhsatı, mahkeme kararıyla iptal edildi.

99 MİLYON 999 BİN 990 DOLAR BAĞIŞ!

99 MİLYON 999 BİN 990 DOLAR BAĞIŞ!

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç TÜRGEV'e yurtiçinden 29 milyon lira, yurtdışından ise 99 milyon 999 bin 990 ABD doları bağış ve yardım yapıldığını bildirdi.

O HAKİMİN TARAFSIZLIĞI NEREDE?

O HAKİMİN TARAFSIZLIĞI NEREDE?

Nöbetçi mahkemenin hakimi İbrahim Sağır’ın sosyal medyada paylaştıkları dikkat çekti.

AKP'Lİ BELEDİYE EVRAK YAKARKEN YAKALANDI

AKP'Lİ BELEDİYE EVRAK YAKARKEN YAKALANDI

Antalya'da CHP Eski Belediye Başkanı Mustafa Akaydın'ın evrakları yaktırdığı iddiası günlerce yandaş medyanın manşetlerinde yer aldı.

BÜYÜK YOLSUZLUKTAKİ KOMİSYON 2 MİLYAR DOLAR

BÜYÜK YOLSUZLUKTAKİ KOMİSYON 2 MİLYAR DOLAR

Büyük Rüşvet ve Yolsuzluk Operasyonu’yla ortaya çıkan İran’a petrol ve gaz karşılığında altın ödemesinde dönen, üç bakana verildiği iddia edilen rüşvetlerin de kaynağı olan komisyonun 2 milyar dolar olduğu ileri sürüldü.

“Al parayı, ver oyu” taktiği

“Al parayı, ver oyu” taktiği

19 milyon kişiye yardım dağıtan AKP 20 milyon oy aldı.


1